Úvod » OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

Marcela Polaková,Postoloprty

S dodávkou obuvi jsem byla spokojena, zboží přišlo v pořádku a včas.

 

Jindřich Veselý, Křelov

Objednal jsem si dvoje boty a nebyl problém.  Jenom u jednoho modelu doobjednávali velikost ale o všem mě informovali telefonicky.

Takže spokojenost

 

Petr Kavanek,Praha

Zboží přišlo včas a v pořádku už jsem objednával několikrát. Modelů v eshopu mají dost takže je z čeho vybírat.

 

Jindřich Pospíšil, Klatovy

Na gladycz jsem si objednal boty Campilot které mi přišly do týdne. Kontaktoval mne dopravce telefonicky a předání proběhlo bez problémů.

 

Pavel Srníček, Štěpánovice

Objednal jsem si boty Steel s krémem na ošetření a křivák. Všechno přišlo v jednom balíku v pořádku. Kvalita dobrá cena taky, takže tu nakoupím znova.

 

Martina Ječná, Tábor

Kožená kabelka kterou jsem si na Glady cz objednala je opravdu skvělá. Mám tu vyhlédnutou ještě jednu menší kvalita je opravdu super.

I s dodávku nebyly žádné problémy,jsem spokojená.

 

Radim Cichý, Roudnice

S kvalitou zboží jsem spokojen.Koupi jsem ti boty DDT a ty jsou v pohodě.U bot Steel se mi po půl roce začla odlepovat podrážka. Poslal jsem je k reklamaci kterou bez problémů vyřídili. Jen by to nemuselo trvat tak dlouho.

 

Milada Nováčková, Ostrava

Boty které jsem si  na Glady cz mi byly malé.Po telefonické domluvě jsem je odeslala zpět s tím že mi obratem pošlou větší velikost, což se stalo.Velmi mne potěšil vstřícný přístup.

 

David Královecký, Brno

Westernové boty mi přišly v pořádku a celkem rychle.Jelikož jsem pracovně dost často mimo domov byl trochu problém s šoférem přepravní služby dohodnout termín předání.Ocenuji jeho trpělivost jelkož už se mi stalo že mi z nekterých  shopů posílali zboží na dvakrát.

 

Světlana Pavelková, Bruntál

Glady jsem pro dceru objenávala dvakrát.Nejdříve jsem telefonicky ověřovala možnosti výměny obuvi pokud by neseděla velikost a informovala jsem se o podmínkách a dopravě.Potěšila mne ochota zodpovědět na všechny mé dotazy. Vše proběhlo tak jak jsem si představovala.


ZTc4YWQ